Direktori Pegawai

No. Tel PSNKL : 03 – 2089 3400 / 03 – 2089 + sambungan
NAMA JAWATAN SAMB. EMEL (@psn.gov.my)
Mismah binti Jimbun Pengarah   mismah
Nurul Ain binti Mohd Noor Setiausaha Pejabat 3501 nurul.ain
       
PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
Muhammad Ramzan bin Tasnim Ketua Penolong Pengarah 3434 ramzan
Nurbaizura binti Rashid Setiausaha Pejabat 3433 nurbaizura
Syed Dhiya’uddin Aslah bin Syed Omar Penolong Pengarah 3418 syed.dhiyauddin
Noor Atikah binti Muhammad Rafi MySTEP atikah
Noor Aisyah binti Mohd Amin MySTEP 3488 n.aisyah
Asha Widianti binti Kamalul Arifin Penolong Akauntan 3404 widianti
Juwahiza binti Isnen Hadziri Penolong Pegawai Tadbir 3419 juwahiza
Rozita binti Dikon Pembantu Tadbir Perkeranian/Operasi 3405 rozita
Fauziah binti Aslah Pembantu Tadbir Perkeranian/Operasi 3423 fauziah
Nurhafizan binti Durahim @Ebrahim Pembantu Tadbir Perkeranian/Operasi 3406 nurhafizan
Norfaraain binti Bakar Pembantu Tadbir (Kewangan) 3421 faraain
Zamhizatul Atikah binti Zamruddin Pembantu Tadbir (Kewangan) 3569 zamhizatul
Norhaslinda binti Mohd Kaus Pembantu Tadbir Perkeranian/Operasi 3410 linda
Muhamad Sufri bin Zakaria Pembantu Tadbir Perkeranian/Operasi 3407 sufri
Mohd Hafiz bin Mat Tahir Pembantu Tadbir Perkeranian/Operasi 3408 hafiz
Mohd Tam Shil bin Sampul Pembantu Operasi 3468 tamshil
Nor Hashima binti Mohd Yusof Pembantu Operasi 3411 shima
Azuranie binti Che Mat Pembantu Operasi 3470 azuranie
Shahrul Khairil Anuar bin Abd Rashid Pembantu Operasi 3413 shahrul
Muhammad bin Deraman Pemandu   muhammad
Mohd Fahairul bin Zunaidi Pemandu   fahairul
Nazrul bin Osman Pemandu   nazrul
               
DASAR DAN PEMBANGUNAN
Mohd Faris Izzuddin bin Mohd Tajuddin Pembantu Operasi 3412 faris
               
TEKNOLOGI MAKLUMAT
Anas bin Kambali Pegawai Teknologi Maklumat 3520 anas
Muhammad Solihin bin Tarmuji Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 3521 solihin
Muhammad Ridhuan bin Jonis Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 3522 edwin
       
KOMUNIKASI KORPORAT (PENERANGAN & PENERBITAN)
Muhammad Taufiq bin Mohamed Ibrahim Penolong Pengarah 3457 taufiq
Muhammad Arashy bin Mohd Azim Penolong Pengarah 3495 arashy
Suhaile binti Jalaluddin Pereka 3455 suhaile
Nurdalila binti Meor Sepli Pereka 3483 nurdalila
Muhammad Syamim bin Abdul Salam MySTEP   syamim
Hasnah binti Muhamad Pembantu Khidmat Pelanggan 3492 hasnah
Uwais Qarni bin Mohamed Taib Pembantu Khidmat Pelanggan 3461 uwais
               
OPERASI
Marziana binti Abdul Halim Timbalan Pengarah Kanan 3588 marziana
Rosmawati binti Mahmood Pembantu Operasi 3471 rose
               
PAMERAN
Nor Maizatul Azta binti Sanip Ketua Penolong Pengarah 3452 maizatul
Ir. Mohd Azwan bin Bakar Jurutera 3573 azwan
Nur Amira binti Abd Wahab Penolong Pengarah 3464 amira
Noor Ain binti Samat Penolong Pengarah 3510 noor.ain
Norhafezah binti Husain Penolong Pengarah 3484 norhafezah
Zaffan binti Zainuddin Penolong Pengarah 3498 zaffan
Muhammad Azrill bin Ahmad MySTEP azrill
Zurena binti Ramli Penolong Pegawai Sains 3515 zurena
Md Nasir bin Ngah Penolong Pegawai Sains 3428 nasir
Nur Amanina binti Hj. Yusoff Penolong Pegawai Sains 3465 amanina
Adam bin Abu Bakar Penolong Pegawai Sains 3467 adam
Mohd Salleh bin Sanusi Penolong Pegawai Sains 3496 salleh
Hayati binti Ismail Penolong Jurutera 3576 hayati
Mohd Zulkarnain bin Che Hassan Penolong Jurutera 3579 zul
Muaalim bin Idris Penolong Jurutera 3593 muaalim
Mohd Razali bin Yusoh Penolong Jurutera 3594 razali
Faizal bin Che Hamad Penolong Jurutera 3591 faizal
Muhaizam bin Hamzah Penolong Jurutera 3553 muhaizam
Azham Auni bin Mohd Nor Penolong Jurutera 3584 auni
Mohamad Azhar bin Ismail Penolong Jurutera 3590 azhar
Radzizul bin Mat Isa Penolong Jurutera 3597 radzizul
Mokhtar bin Eisa Penolong Jurutera mokhtar
Muhammad Ali Sufi bin Bekli Juruteknik 3580 alisufi
Mohd Rafaei bin Ibrahim Juruteknik 3586 mdrafaei
Abd Shukor Al-Fariz bin Ahmad Sayuti Juruteknik 3587 fariz
Abdullah bin Saari Pembantu Kemahiran 3596 abdullah
Mohd Shuib bin Najri Pembantu Kemahiran 3598 shuib
Alisa Cussey Murphy Pembantu Kemahiran 3585 cussey
               
JANGKAU DALAM (IN REACH)
Norzilawati binti Md Kamsor Ketua Penolong Pengarah 3477 norzilawati
Nurul Haizun binti Abd Ghani Penolong Pengarah Kanan 3462 haizun
Elena Mazlinda binti Mazlan Penolong Pengarah 3481 elena
Siti Murnirah binti Jaafar Penolong Pengarah 3490 murnirah
Nur Hafawati binti Abdullah Penolong Pengarah 3463 hafawati
Ani Ainaa binti Musatap MySTEP 3566 ainaa
Ahmad Luqman bin Ahmad Zaharuddin MySTEP 3471 ahmadluqman
Hjh. Norhanita binti Ab Hamid Penolong Pegawai Sains 3466 hanita
Sharwana binti Said Penolong Pustakawan 3472 sharwana
Nurul Hidayah binti Daud Penolong Pegawai Sains 3422 n.hidayah
Muhamad Azizul bin Azirid Penolong Pegawai Sains 3497 azizul
Nur Emielia binti Haron Penolong Pegawai Sains 3409 emielia
Mior Syfulnizam bin Abdullah Pembantu Makmal 3460 mior
Siti Aisyah binti Abdullah Bedd Pembantu Makmal 3567 christina
               
JANGKAU LUAR (OUT REACH)  
Low Yoon Keong Ketua Penolong Pengarah 3413 low
Tengku Mohd Hazimi bin Tuan Hassan Penolong Pengarah 3493 m.hazimi
Hariz Izaan Bin Kamarudzaman Penolong Pengarah 3414 hariz
Nurulhusna binti Ahmad Kamarul Helmy MySTEP 3420 nurulhusna
Muhammad Alias bin Mohd Hanapiah MySTEP   alias
Saripah Zarina binti Wan Abu Bakar Penolong Pegawai Sains 3456 zarina
Jeff Johamson Anak Fredy Penolong Pegawai Sains 3469 jeff
Edward Motius Pembantu Makmal 3482 edward
               
TEKNIKAL DAN BANGUNAN
Ir. Nur Hasmawi bin Abu Bakar Jurutera 3535 hasmawi
Mazuraini binti Sulaiman Penolong Jurutera 3575 zura
Muhamad Fauzi bin Ismail Penolong Jurutera 3595 mfauzi
Che Hishamuddin bin Che Leh Penolong Jurutera 3592 hisham
Azlan bin Zainal Penolong Jurutera 3554 azlan
Nor Azli bin Sidi Ahmad Penjaga Jentera   norazli
Mohd Ali Nafiah bin Mansor Pembantu Kemahiran 3578 alinafiah
Azfizul bin Ahmad Pembantu Kemahiran 3568 azfizul
               
PUSAT SAINS NEGARA CAWANGAN WILAYAH UTARA (PSNCWU)
No. Tel PSNCWU : 04 – 720 7700 / 04 – 720 + sambungan
Hafizul Hanif bin Abu Bakar Ketua Cawangan 7703 hafizulhanif
Farahzaida binti Abdul Kader Penolong Pengarah 7704 farah
Mohd Faiz Farhan bin Zakaria MySTEP
Abdul Aziz bin Mohd Noor MySTEP
Ahmad Miswan bin Ibrahim Penolong Pegawai Tadbir 7707 miswan
Mardziah binti Marzuki Penolong Pustakawan mardziah
Siti Husna binti Mohd Khirrudin Penolong Pegawai Sains 7710 husna
Arif Fakhrie bin Johari Penolong Pegawai Sains 7706 arif
Mad Duan bin Haron Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 7708 duan
Abdul Malik bin Mat Radzi Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 7712 malikradzi
Abdul Rahman bin Ariffin Penolong Jurutera 7711 rahman
Shahrin bin Ismail  Penolong Jurutera 7711 shahrin
Ahmad Adam bin Zakaria MySTEP ahmadadam
Syaamil Irfaan bin Shamsul Amri MySTEP
Masri binti Hj. Mat Saad Pembantu Tadbir (Kewangan) 7714 masri
Mohd Firdaus bin Baharom Penjaga Jentera  7713 firdausbaharom
Razwina binti Mohamad Radzi Pegawai Khidmat Pelanggan 7700 razwina
Mohd Amirul Hafsham bin Ahmad Sabri Pembantu Tadbir Perkeranian/Operasi 7715 amirul
Azlan bin Kamarulzaman Pembantu Operasi 7716 azlank
Faizalamizul bin Mhd Puzi Pemandu 7716 faizalamizul
Zulkifli bin Asli Pemandu 7716 zulkifli_asli